3D MALZEMELERI ILE ILGILI

Ana sayfa Forum Genel / Yeni Başlayanlar 3D MALZEMELERI ILE ILGILI

Bu konu 20 yanıt ve 4 izleyen içeriyor ve en son  berkant selhep tarafından 3 yıl önce tarihinde güncellendi.

6 yazı görüntüleniyor - 16 ile 21 arası (toplam 21)
  • Yazar
    Yazılar

omerr88
    Katılımcı

DIGER RESIMLERIDE EKLEDIM

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

berkant selhep
    Katılımcı

Ömer bey benimde sürekli forumu takip etmem mümkün olmadığından cevap yazmakta gecikebiliyorum.
    Ben ürün alırken kendi adıma, eşimin adına veya iş arkadaşlarımın adına (onlardan izin alarak) getiriyordum.Aynı kişiye fazla adetli ürün gelmeyince dikkat çekmiyor. En fazla ürünlerden biri için gümrüğe gider koliyi açtırırsınız başkada birşey olmaz. Sıkıntı olacak durum görünmüyor çünkü çok düşük fiyatlı farklı ürünler almışsınız.
    Henüz 3D yazıcım yok. Uzun zamandır ilgileniyor, yapmak için adım atmıyordum, ancak son 10 günde çok şey öğrendim bu konuda. Şu anda Prusa i3 300×300 tablalı bir yazıcının teknik resimleri ile uğraşıyorum.Sanırım bu yazıcıyı yaparım. Halen modele net karar veremedim. Ekteki ahşap ve aluminyum gövdelerin resimlerini tamamladıktan sonra ölçülerden emin olup öyle başlayacağım imalata. Zaten ilk ürün sıkıntılı sonrakiler daha kolay olur.Şu anda Aluminyum olanın sadece Lazer kesimli gövdesinin 75-100TL aralığında olacağını tahmin ediyorum.
    Selamlar

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

omerr88
    Katılımcı

tsk ederım hayırlısı olsun ınsallah yaparsınız bende de prusa ı3 yapmaya karar verdım parcalarını topluyorum suanda fakat bu elektronık kısmını bılmıyorum tam ınternetten vıdeolarda ızledıgım kadar az bılgım var eger elektronık kısmını yapamazsam sızden yardım alabılır mıyım?

berkant selhep
    Katılımcı

Elimden geldiğincce yardımcı olmaya çalışırım.

botmaker
    Yönetici

modeller çok güzel görünüyor, çalışmalarınızın en kısa zamanda başarıya ulaşmasını dilerim.

berkant selhep
    Katılımcı

Teşekkür ederim
    Tüm çalışma bittiğinde sizlerlede paylaşmayı düşünüyorum.

6 yazı görüntüleniyor - 16 ile 21 arası (toplam 21)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.