Forum yazilimi ?

Ana sayfa Forum Genel / Yeni Başlayanlar Forum yazilimi ?

Bu konu 27 yanıt ve 4 izleyen içeriyor ve en son  botmaker tarafından 1 yıl 11 ay önce tarihinde güncellendi.

13 yazı görüntüleniyor - 16 ile 28 arası (toplam 28)
  • Yazar
    Yazılar

botmaker
    Yönetici

Populer Konular linki eklendi tavisyeniz için teşekkürler

TECHnic
    Katılımcı

Evet forumda yenilikler dikkatimi çekti. Zamanla oturacak tabi.
    Ayrıca halen çoğu yer İngilizce.

Bir de yazdığım bir mesajı “edit” diyorum ve mesajımı düzenlediğim bölüm var fakat altında onaylama “submit” butonu gözükmüyor.

Browserda mı diye başka browserda da denedim yine aynı.

İlgilenirseniz sevinirim…

TECHnic
    Katılımcı

Ayrıca mesaj yazma kısmının üstündeki komutlar beyaz renkle yazılmış haliyle zor okunuyor…

TECHnic
    Katılımcı

Az önce edit için son yazdığım mesaja gittim ve “edit” butonunun kalktığını gördüm ki daha 12 dk olmuştu.

Eğer bu dakikalar ile sınırlı ise iyi değil.

Bir de daha önce dikkatimi çeken bir şey vardı. Yazılan bir mesaj edit yapılıyorsa sonradan, mesajın altında sonradan değiştirildiğine dair bir satır olur. Bu forumda var fakat seçmeli yani her hâlükârda seçme olmadan kişiye sormadan bu ibarenin çıkması lazım bence…

botmaker
    Yönetici

Geri bildirim için teşekkürler Gerekli düzeltmeyi en kısa zamanda yapacağız

botmaker
    Yönetici

Selamlar düzeltme süresi 1 güne çıkarıldı

TECHnic
    Katılımcı

Evet yavaş yavaş eksikler giderilecek tabiki…

Birde biraz daha renkli yada belirgin renkli olabilir sayfalar. Yani en azından başlıklar, açık gri değilde bir ton daha koyu, başlıklarda, mesaj başlıkları felan harfler koyu olabilir. Yani biraz daha belirginleştirmek adına. Çok cıvıl cıvıl renkler demiyorum zaten, ama dediğim gibi biraz renk gelebilir…

Bence, birde İngilizce olan terimler ve cümleler Türkçeleşirse güzel olacak…

botmaker
    Yönetici

selamlar bir takım iyileştirmeler gerçekleştirdik Türkçeleştirme ve renklendirme

TECHnic
    Katılımcı

Evet, siteye girince renklendirme hemen dikkatimi çekti. Türkçeleştirme de yukarıyı okuduktan sonra dikkatimi çekti.
    Teşekkürler ilginiz için…

TECHnic
    Katılımcı

Az önce bir şey dikkatimi çekti.
    Ana sayfada 3 Ana başlık yapmışsınız. Bu başlıklardan Forumu tıkladığımda http://3dprintertr.com/forum-2/ adresine gidiyor ve Forum yazısından başka bir şey gelmiyor.

Fakat yukardaki çubukta Forum tıkladığımda http://3dprintertr.com/forums adresine gidiyor ve forum sayfası açılabiliyor.

botmaker
    Yönetici

Selamlar gerekli düzeltme yapıldı. Geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz.

Sezer
    Katılımcı

hocam merhaba,
    Forumda yeni ve web tasarımcısı olarak, wp sistemine flood kontrol sistemi ya da captcha uygulaması koymanızı oneririm. Zira son konulara bakarsanır reklam dolu.

botmaker
    Yönetici

Teşekkürler, Spam kullanıcılar silindi. Gerekli iyileştirmeleri gerçekleştiriyoruz

13 yazı görüntüleniyor - 16 ile 28 arası (toplam 28)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.