Kendi 3D Printer'ımı yapacağım. Ankara'da destek olacak?

Ana sayfa Forum Reprap, Kendin yap… Kendi 3D Printer'ımı yapacağım. Ankara'da destek olacak?

Bu konu 13 yanıt ve 9 izleyen içeriyor ve en son  Nuri Erginer tarafından 2 yıl 5 ay önce tarihinde güncellendi.

14 yazı görüntüleniyor - 1 ile 14 arası (toplam 14)
  • Yazar
    Yazılar

Fatih
    Katılımcı

Merhabalar,
    Son birkaç ayda 3d printer olayına merak saldım. Makine mühendisiyim ve konuya aşinayım. Reprap ile ilgili çoğu şeyi okuyorum. Yurtdışından tüm seti almak için birkaç yazışma yaptım. Tam alacakken ülkemizdeki forumlara rast geldim. Ankara’da kendi 3d printer’ini yapan var mı? Varsa acaba beni yönlendirebilir mi?
    Bazı parçaları Ostim’de kendim ürettirebilirim. Desteğe ihtiyacım var. Her türlü yardıma açığım. Satış yapacak varsa onu da değerlendiririm. mail adresim: fatihaltunel@gmail.com
    Şimdiden teşekkürler.

botmaker
    Yönetici

Hurdacılar sitesinde step motor bulunabiliyor oldukça hesaplı fiyata

Fatih
    Katılımcı

Ben o tarz küçük şeyleri bulabiliyorum. Ancak, hızlı bir şekilde seçim yapıp satın alıp 3d printeri oluşturmak istiyorum. O yüzden gerçek manada desteğe ihtiyacım var. Benim de bazı üretim altyapım var. Onları kullanarak yeni şeyler de geliştirebiliriz, deneyebiliriz. Tasarım, üretim konularında tecrübem var.

botmaker
    Yönetici

Güzel haber bu, topluluk genişledikçe çok güzel şeyler çıkacağına inanıyorum.

botmaker
    Yönetici

ben ayda 1 kere ankara geliyorum gerekirse yüzyüzede konuşuruz. Teknik olarak buradan hertürlü soruyu sorabilirsin.

Fatih
    Katılımcı

Tamamdır, hem buradan sorularımı sormaya çalışırım. Ankara’ya geldiğinizde mutlaka görüşelim..

berkant selhep
    Katılımcı

Merhaba fatih bey bende ankara Ostimdeyim ve kendi yazıcımı yapmak istiyorum. Şayet forumu takip ediyorsanız bu konuda görüşmek isterim. Hatta parçaların yapımlarında yardımcı olabilirim. Selamlar.

Osman Gulseven
    Katılımcı

Merhabalar ben Osman Gulseven. Ben de Ankaradayim. Prusa i3 kurmaya calisiyorum. Daha once yazici kurma tecrubesi olan birisi varsa ve bana yardimci olmak isterse cok sevinirim.

Emailim: adimsoyadim@hotmail.com

dincer hepguler
    Katılımcı

Merhaba, ben yeni üyeyim… Ankara da ikamet ediyorum… bende aylardır ugraşarak kendi yazıcımı yapıyorum… her türlü paylaşıma açıgım…
    saygılar,
    Dincer hepguler
    http://borsaci06.com

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

suat
    Katılımcı

bana yardımcı olabılırmısınız 0542616138

NizamıCedid
    Katılımcı

Merhabalar arkadaşlar ankarada ikamet ediyorum.Yazıcım PRUSA İ3.araşatırmalarımda baya yol katettiğime inanıyorum.yazıcımı tamamlamama az bir süre kaldı bazı eksiklerimi halletmeye çalışıyorum.Bende karşılıklı yardımlaşmaya hazırım özellikle yazılım konusunda yardım edebilecek varsa sadece extruder heater kısmıyla ilgili sorunumu halletmem gerekiyor.bende isteyen arkadaşlara tecrübe edindiğim konularda ve parça temininde yardımcı olabilirim.Yazıcımın resmi linktedir.İstediğiniz zaman mesaj atarak ulaşabilirsiniz..

http://i.hizliresim.com/Y378ED.jpg

serdarq
    Katılımcı

yazıcıda kullandığınız motorların hepsi step mi yoksa servo da kullandınız mı arkadaşlar?

NizamıCedid
    Katılımcı

Ben step motor kullandım serdar kardeşim servo motor kullanılıyor mu bi bilgim yok ama hiç rastlamadım.

Nuri Erginer
    Katılımcı

Ankara’dayım 3D yazıcı konusunda her türlü yardımlaşmaya hazırım.

Saygılar
    Nuri Erginer
    http://www.gnexlab.com

14 yazı görüntüleniyor - 1 ile 14 arası (toplam 14)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.