Turkiyede temin edilebilen Filamentler


Ana sayfa Forum 3D Printer Malzemeleri (Filaman) Turkiyede temin edilebilen Filamentler

Bu konu 5 yanıt ve 6 izleyen içeriyor ve en son  Cemre Özsaygı tarafından 1 yıl 1 ay önce tarihinde güncellendi.

6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
 • Yazar
  Yazılar
 • #1433

  Hikmet Gümüş
  Katılımcı

  Elimden geldigi kadar listeyi guncel tutmaya calisacagim.

  Sizinde bildiginiz adresler var ise onlari ekleyebiliriz. Bir markanin cok saticisi olabiliyor elimden geldigince online satis’a acik olan yada distributor olan firmalari eklemeye calisacagim.

  * isareti olanlar benim denedigim ve sorun yasamadigim firmalar

  *=3DortGen=

  ColorFab
  Esun
  Ookuma
  Ultimaker ( Flex )
  Octave

  *=Fatih Boluk ( Hacibot ) http://www.elektronikhavuzu.com=

  Esun

  =3BFab=

  Makerbot

  =RobotSepeti=

  Makerbot

  =Voksel=

  Leapfrog


    Quote
  #1483

  alpamis34
  Katılımcı

  Hikmet bey merhaba,

  Yazdiklariniza ilave olarak Semantix Intelligent Devices’in sattigi Creator 1kg’lik 1.75mm ABS Filamentlerini’de ekleyebiliriz.


    Quote
  #1748

  Mehmet
  Katılımcı

  Merhaba,
  Kendi yazıcım yok, okulun yazıcısını kullanmak için filament alacağım. N11’de bi tane 25 liraya filament buldum. Filament yazdırmaya ne kadar etki eder? Sizin verdikleriniz 150 TL filan. Bu fiyat biraz bana yüksek geliyor hemde yazıcıyı geçen derste kullanırken bir mercek çıkarmak istemiştik çıkmamıştı. Yazıcıda sorun olursa elimde kalır diye de düşünüyorum. Tabi hoca da çok tecrübeli değildi yanlış ayarlarla mı kullandık bilmiyorum. 25 Tllik filamenti önerir misiniz? 250 Gram


    Quote
  #1775

  NizamıCedid
  Katılımcı

  Efsun marka filament kullanıyorum gittigidyor üzerinden aldım kilogramı kargo hariç 79 tl ydi tavsiye ederim.senin verdiğin fiyata göre biraz daha avantajlı fakat 250 gr olmaması sorun olablr sana.almayı düşündüğün filamentin markasını verki deneyimi olanlar fikir vereblsnler..


    Quote
  #2291

  maker3d
  Katılımcı

  Merhaba,

  Filament.com.tr de satılan yerli üretim adfila marka ABS filament kullanıyorum, oldukça memnunum. Gaziantep’te akademisyenler tarafından geliştiriliyor. yerli malının desteklenmesinden yana olduğum için ABS kullanacağım zaman ya oo-kuma ya da adfila yı tercih ediyorum. Adfila’da listeye eklenebilir. ürün çeşitleri https://www.filament.com.tr/abs-filament&filter=9


    Quote
  #2306

  Cemre Özsaygı
  Katılımcı

  Merhaba; http://www.elektronikhavuzu.com=/ linki çalışmıyor; O-okuma kullanan var mı acaba? Uluslararası kalite testinde baya iyi bir sonuç vermiş linki şurada http://my3dmatter.com/what-is-the-best-flexible-filament-for-my-3d-printing-needs/ tavsiye edermisiniz? Ben de Makerbot Replicator var ve iyi ABS filamenti arıyorum.


    Quote
6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.