Yeni 3B Yazıcı Alacağım Tavsiye İstiyorum


Ana sayfa Forum Genel / Yeni Başlayanlar Yeni 3B Yazıcı Alacağım Tavsiye İstiyorum

Bu konu 1 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son  hsnbas tarafından 8 ay 1 hafta önce tarihinde güncellendi.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2324

  TheEngineer
  Katılımcı

  Merhaba arkadaşlar ; ben 3B yazıcı almak istiyorum.İlk terchim sigma 3b’dir.Şuanki birikimim 1250TL civarı olmaktadır.3B yazıcı için birisi ile görüştüm, görüştüğüm kişi sigma 3B yazıcının tüm malzemelerine 1000TL fiyat biçti.Sizin önerileriniz nelerdir?


    Quote
  #2325

  hsnbas
  Katılımcı

  Arkadaş sana tavsiyem 3D-Türk printers firmasından almaman. Aşagıya şikayet var sitesine yazdığım şikayeti koydum. Tavsiyem kendi yazıcını kendin yap.

  Emaneten 3D-Türk printers firmasının TR mını 3D yazıcısını kullandım. Ekstrüder kısmındaki nozzle ve teflon parçalarını bozdum. İki küçük parça için benden 250 lira istediler. Parçaların maliyeti 10 liradan fazla değil ama internette bulunması zor olan parçalar. Bende başkasının yazıcısı olduğu için bu parçaları bu firmadan tedarik etmek zorunda kaldım. 250 TL gibi aşırı yüksek bir ücret ödememe rağmen kargoyu karşı ödemeli gönderdiler. 8 TL kargo ücreti gönderdim. Ayrıca firma 3D Yazıcının ABS parça basabildiğini iddia ediyor. Ancak ısıtıcı tabla 65 derecenin üstüne çıkamadığı için parçaları çıkaramadık. Ek olarak bu küçük ve basit Yazıcıyı satın alanlar 10000tl gibi aşırı yüksek bir ücret ödemişler.Ben böyle bir ticaret ahlaksızlığı görmedim. Kesinlikle bu firmayla ticaret yapmayın.


    Quote
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.